VÝŽIVA DETÍ

ONLINE KURZ

 Informácie z kurzu sú určené predovšetkým  rodičom, ktorým záleží na zdraví a stravovaní svojich detí od ich narodenia až po tínedžerský vek.

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ?

Online kurz Výživa detí

  • RODIČIA - v kurze je veľa užitočných informácií pre rodičov, ktorým záleží na zdraví a stravovaní svojich detí.

  • ČERSTVÉ MAMIČKY - kurz je určený aj mamičkám, ktoré plánujú podávať prvé príkrmy.

  • LAICKÁ VEREJNOSŤ - nemusíte byť odborník, kurz je vhodný aj pre laikov, ktorí sa zaujímajú o výživu detí a žien.

NAUČÍTE SA:

Online kurz Výživa detí

  • Zásady stravovania počas laktácie, ako navýšiť energiu, mýty a fakty

  • Význam materského mlieka, náhrady mliek, alternatívne rastlinné mlieka

  • Výživa detí – nadváha a obezita detí, výpočty, percentilové grafy

  • Najčastejšie chyby vo výžive

  • Alternatívne výživové smery – áno alebo nie

  • Alergie, intolerancie, vylúčenie potravín

  • Poruchy príjmu potravy u detí – kde sa obrátiť, čo robiť

RNDr. BARBARA SVIEŽENÁ

Autor a lektor kurzu

"Pôvodne som sa zaoberala výskumom v oblasti genetiky a molekulárnej biológie, ktoré ma fascinovali po každej stránke. Ale môj záujem o výživu ma sprevádza už 30 rokov. Moje prvé dieťa sa narodilo s atopickým ekzémom a nábehom na astmu, a ja som veľmi túžila zúročiť svoje vedomosti, lepšie pochopiť naše telo a jeho fungovanie. Situácia ma donútila študovať z odborných zdrojov a pátrať po relevantných informáciách. Laický záujem som premenila ďalším štúdiom na profesionálnu úroveň a už 9 rokov prednášam a učím o výžive."

CHCEŠ KURZ DAROVAŤ?

online kurz VÝŽIVA DETÍ

Komu: tehotnej priateľke, mamičke detí rôzneho veku, starostlivému rodičovi, dbajúcemu na zdravé stravovanie svojich potomkov. Napíš na [email protected] a získaj darčekový poukaz v hodnote 99 EUR alebo v inej sume na akýkoľvek kurz z našej ponuky - aj v nižšej čiastke s prípadným doplatením obdarovaného.

VÝŽIVA DETÍ

Online kurz

Z VAŠICH RECENZIÍ

Ružena Vajcíková

"Bola som si vedomá aj predtým, že v tomto období ženy a dieťaťa je potrebné špeciálne dbať na výživnú a plnohodnotnú stravu a tiež suplementovať niektoré dôležité vitamíny a minerály... Avšak tento kurz mi veľmi pomohol zorientovať sa v tejto problematike a urobiť si jasno v tom, čo je fakt v tomto období ženy a dieťaťa dôležité, na čo dávať pozor a čo v strave aj suplementáciou podporovať, čo dopĺňať do organizmu ženy aj dieťaťa. Vďaka tomuto jedinečnému vedomosťami a skúsenosťami nabitému kurzu som si uvedomila, ako veľa toho môžeme stravou ovplyniť... To, ako sa stravujeme je nesmierne dôležité. Ďakujem."