STAŇ SA VÝŽIVOVÝM PORADCOM

a pomôž sebe i ostatným dosiahnuť zdravší životný štýl

Nezmeškaj aktuálne prebiehajúcu akciu a ušetri iba teraz 10 % z ceny za kurz.

Čo ti prinesie kurz Poradca pre výživu?


Náš kurz PORADCA PRE VÝŽIVU  ťa vybaví vedomosťami a zručnosťami, aby si mohol inšpirovať a pomáhať ľuďom na ich ceste k ich zdravšiemu životu. Tento kurz je jediným komplexným vzdelávacím kurzom na Slovensku s viac ako 10-ročnou tradíciou a množstvom absolvoventov či spolupracovníkov, medzi ktorých patria aj takí experti na výživu ako Michal Páleník či Maroš Krivosudský.

Získaj certifikát PORADCA PRE VÝŽIVU a zmeň nielen svoj život, ale aj životy ľudí okolo seba. 

Staň sa zmenou, na ktorú si sám čakal!REFERENCIE O KURZE

“Winštitút ako vzdelávacia inštitúcia je pre mňa výnimočným nielen z odborného, ale aj z ľudského hľadiska. Vo všetkých kurzoch sú zdieľané informácie vysoko odborné a zároveň podané ľudskou rečou, zrozumiteľnou aj pre laikov. Ak by som mal odporučiť štúdium výživy, či už pre poradcov alebo pre bežných laikov, rozhodne by som odporučil Winštitút. ”

“Ako osobný tréner som hľadala odborníkov, ktorí by ma mohli posunúť ďalej v oblasti výživy. A za kurzom vo Winštitúte stoja neskutoční odborníci. Odpovedia na všetky zásadné otázky - od stravy, cez anatómiu, choroby, alternatívne výživové smery... a to úplne dopodrobna. Som rada, že som mala česť byť poslucháčkou takéhoto špičkového kurzu.”

“Koncept hlavného kurzu Poradca pre výživu je vynikajúco štrukturovaný a obsahuje všetko od A po Z pre pochopenie výživy, ale aj následné použitie v praxi. Pripraví vás na prácu s klientmi nielen odborne, ale poskytne aj perfektný softvér na spracovanie jedálničkov pre rôznorodých klientov. Mala som mnoho nezodpovedaných otázok a na všetko som v kurze dostala komplexnú odpoveď. ”

KURZ PORADCA PRE VÝŽIVU obsahuje:

Online kurz PORADCA PRE VÝŽIVU

 • 54 samostatných videolekcií v rozsahu do 40 minút

 • Prehľadné textové a obrazové materiály k lekciám

 • Materiály na doplnkové štúdium

 • Špeciálna sekcia pre študentov a sledovanie progresu

 • Certifikát o absolvovaní kurzu Poradca pre výživu

A teraz navyše ako bonus

 • Zľavy na ďalšie kurzy

  Zľavové kupóny na kúpu našich ďalších kurzov v hodnote 15% z ceny kurzov

 • Špičková nutričná aplikácia PLANEAT

  Školenie tvorby personalizovaných plánov a diagnostiky stravovania klientov v špičkovej nutričnej aplikácii PLANEAT + certifikát oprávňujúci užívanie aplikácie PLANEAT na vytváranie jedálničkov na mieru

 • Podpora počas aj po štúdiu

  VIP uzavretá FB skupina s plnou podporou študentov a poradcov a bezplatné webináre po ukončení vášho štúdia.

 • €349,00

  CENA SO ZĽAVOU, pôvodná cena: 390 EUR

  OBJEDNAŤ
 • 2 x €177,00

  platba v 2 mesačných splátkach

  OBJEDNAŤ

Prezrite si prehľad osnov kurzu, aby ste vedeli, čo sa môžete naučiť

Počas kurzu Poradca pre výživu preberiete široké spektrum tém od základov výživy, preskúmate alternatívne výživové smery a diéty a vyskúšate si aj prácu s klientom.

Základy výživy a živiny

MODUL 1

Tento modul vám poskytne základné informácie o výžive a jej vplyve na zdravie. Získate prehľad o dôležitosti správnej výživy pre udržanie zdravia a celkového blaha. Tento modul sa zameriava na štúdium makronutrientov, mikronutrientov i nenutričných komponentov. Dozviete sa všetko o ich funkciách v tele a ich vplyve na zdravie a výživu. .

Ľudské telo a metabolizmus

MODUL 2

V tomto module sa zameriate na štúdium ľudského tela a jeho metabolizmu. Získate vedomosti o tráviacej sústave i metabolických procesoch. Samostatná lekcia vás zasvätí do témy hormonálnej sústavy a jej vplyvu na fungovanie tela. Tento modul vám pomôže lepšie porozumieť tomu, ako telo spracováva a využíva živiny.

Alternatívne výživové smery a diéty

MODUL 3

V tejto časti kurzu sa budete zaoberať alternatívnymi výživovými smermi. Preskúmate rôzne prístupy a filozofie stravovania, ako je napríklad vegetariánstvo, vegánstvo, paleo strava a ďalšie. Získate prehľad o týchto alternatívnych spôsoboch stravovania a ich výživových vlastnostiach. V tomto module vás čaká aj štúdiom rôznych typov diét a stravovacích režimov. Získate poznatky o rôznych prístupoch k stravovaniu, ich výhodách a obmedzeniach. Získate informácie aj o populárnych diétach a ich vplyve na zdravie a výživu.

Tvorba jedálničkov a práca s klientom

MODUL 4

V tomto module si osvojíte zručnosť tvorby individuálnych stravovacích plánov pre klientov. Získate návody a techniky na analýzu stravovacích návykov a potrieb klientov a naučíte sa vytvárať vyvážené a prispôsobené jedálničky. V záverečnej časti kurzu získate zručnosti potrebné pri práci s klientmi. Budete sa učiť komunikovať s klientmi, budovať dôveru a motivovať ich k dosiahnutiu zdravých stravovacích návykov. Naučíte sa poskytovať podporu a uskutočňovať efektívne poradenské stretnutia.

Odborný garant kurzu

RNDr. Barbara Svieženná, lektor a odborný garant

Pôvodne vyštudovaná genetička a molekulárna biologička. Niekoľko rokov sa intenzívne venovala vede ako doktorandka, a neskôr ako DNA analytička a expertka. V roku 2012 dokončila štúdium v oblasti výživy a začala prednášať na rôznych kurzoch. Neustále sa učí a verí, že aj pre jej študentov je toto začiatok ich vlastnej cesty.

S kurzom Poradca pre výživu sa vám otvára množstvo kariérnych možností

Existuje množstvo príležitostí a kariérnych možností, ktoré si môžete vybrať, keď získate certifikát Poradca pre výživu. Kurz Poradca pre výživu je pre vás ideálny ak:

 • Plánujete začať svoj vlastný koučovací biznis ako poradca výživy

  - v programe Poradca výživy sa naučíte všetko, aby ste vynikli v oblasti, ktorú si vyberiete.

 • Hľadáte naplnenie kariéry

  a chcete robiť prácu, ktorá zmysluplne zmení svet.

 • Pracujete v zdravotníctve - lekár, farmaceut, sestra, diétna sestra

  a k svojej práci potrebujete väčší rozsah vedomostí o výžive, vďaka ktorému by ste vedeli svojím pacientom efektívnejšie pomôcť pri prevencii chorôb a so zmenou životného štýlu.

 • Ste spisovateľ, redaktor alebo bloger

  - ktorý k svojej práci potrebuje znalosti z oblasti výživy a chce edukovať čitateľov o zdravom životnom štýle.

 • Ste fitness tréner, masér, terapeut, liečiteľ, inštruktor jogy alebo iný odborník v oblasti wellness

  – ktorý chce rozšíriť svoju ponuku služieb aj v rámci zmien životného štýlu.

 • Ste majiteľom alebo pracovníkom obchodu so zdravou výživou

  - a chcete sa lepšie vyznať v tom, čo je zdravá strava a lepšie poradiť svojim klientom pri nakupovaní.

 • Meníte kariéru alebo hľadáte vedľajší pracovný pomer

  – a chcete pracovať v oblasti, kde vám platia za to, aby ste pomohli ostatným zlepšiť ich zdravie a pohodu.

 • Radi pomáhate druhým

  – a milujete všetky veci v oblasti sebazdokonaľovania a osobného rastu.

 • Neplánujete kariéru v oblasti výživy

  - ale chcete mať o výžive viac vedomostí a pomôcť tak sebe či svojim blízkym.

CHCEŠ KURZ DAROVAŤ?

online kurz PORADCA PRE VÝŽIVU

Napíš na [email protected] a získaj darčekový poukaz vo vybranej hodnote na akýkoľvek kurz z našej ponuky - aj v nižšej čiastke ako je hodnota kurzu s prípadným doplatením obdarovaného.
darcekovy poukaz kurz poradcu pre vyzivu