AKO HODNOTIA KURZY NAŠI ABSOLVENTI?

VAŠE OHLASY

“Absolvovala som v priebehu roka dva kurzy - Poradca pre výživu a Výživa deti, tehotných a dojčiacich. Keďže pracujem dlhodobo z domu, častokrát s dieťaťom a starám sa o rodinu, online forma mi dovolila zvoliť si, kedy sa chcem štúdiu venovať, čo je veľké plus. Videá som rada počúvala aj pri športe, upratovaní alebo ako večerný podcast. Kvalita materiálov, videí, bonusových materiálov je na vysokej úrovni, zrozumiteľná, pochopiteľná, k čomu samozrejme dopomáha aj príjemný prejav a vysvetľovanie lektorky. Oceňujem aj organizáciu webinárov, ako aj priestor dávať otázky v priebehu kurzu e-mailom. Kurzy naplnili moje očakávania a za mňa sú dobrou investíciou, časovou aj finančnou. ”

“Kurz Poradca pre výživu bol pre mňa veľmi prínosný. O výživu som sa zaujímala už pár rokov a vďaka tomuto kurzu som vyplnila "medzery", ktoré mi v základných poznatkoch chýbali. Konečne som porozumela veciam, ktoré predtým boli pre mňa nejasné. Vedomosti, prednes i komunikácia lektorky svedčia o dlhoročných skúsenostiach a nedá sa ich hodnotiť inak než na jednotku :). Od prvej prednášky viete, že ste si vybrali správne a že nebudete ľutovať. Kurz bol organizačne veľmi dobre naplánovaný, každý deň prístup k novej kapitole, ktorú si môžete naštudovať kedykoľvek a koľkokrát len potrebujete. Všetky otázky ochotne zodpovedané vo veľmi rýchlom čase. Teším sa na ďalšie kurzy, ktoré sa chystám absolvovať. :)”

“Veľmi pekne ďakujem, že som sa mohla zúčastniť tohto hodnotného kurzu. Poznatky a úžasné prednášky od pani RNDr. Barbary Svieženej PhD. ma obohatili o ďalšie vedomosti, ktoré využívam vo svojom povolaní. Atmosféra kurzu bola veľmi príjemná aj keď som ho absolvovala online. Materiály ku kurzu výborne pripravené a tak isto skvelý ľudský prístup ma len utvrdili v tom, že som pri voľbe kurzu vybrala správne. Výživové poradenstvo je tu preto, aby sa životy ľudí menili k lepšiemu, hlavne počas tejto pandemickej situácie je to "volanie do sveta", že treba niečo zmeniť. Tento kurz je toho dôkazom. Nie len odbornými poznatkami ale aj úžasným prístupom ľudí, ktorí sa na ňom podieľajú.”

VAŠE OHLASY

“Chcela by som sa veľmi poďakovať za výborný online kurz na vynikajúcej úrovni. Každé ráno po dobu 8 týždňov mi spríjemňovali prednášky, ktoré sú podobne ako aj skriptá spracované prehľadne a zrozumiteľne. Úprimne, väčšinu som si na záverečný test zapamätala z prednášok pri počúvaní. Pani Barbara Sviežená je skvelou lektorkou, ktorá vie podať informácie odborne a zároveň jednoducho pre pochopenie. Online kurz určite odporúčam, pretože môžete študovať v čase, ktorý vyhovuje vám. Teším sa na ďalšie kurzy.”

“S kurzom som bola veľmi spokojná, priniesol mi to, čo som potrebovala a to hlavne zosumarizovanie a ucelenie poznatkov. Uvedomujem si, že je to len štart a v podstate nasmerovanie na základné otázky a problémy ohľadom výživy a že kurzom práca len začína. Viac by som ešte uvítala praktické príklady, hlavne pokiaľ ide o nastavenie stravovacích režimov v rôznych konkrétnych prípadoch, praktická časť bola v podstate zhrnutá do jedného týždňa, takže to je jediná pripomienka...”

“Toto bol najlepší kurz, ktorý som kedy absolvovala.Dal mi úplne nový pohľad na celkový spôsob stravovania a fungovanie. Ja som bola voľakedy len čistý mäsožravec, jedla som mäso na obed i na večeru a bála som sa toho, že, keď si ho nedám, budem hladná. Takto som fungovala každý jeden deň plus bielkoviny na raňajky :D. Po kurze zaraďujem viac rastlinných bielkovín do stravy a úplne inak kombinujem jedlá... Dostala som informácie ako funguje telo, tráviaci trakt, enzýmy, hormóny, ako je to všetko poprepájané ... i keď si myslím, že toto je naozaj len základ, som však za všetky informácie veľmi vdačná.”

3 VECI, ČO NAŠI POSLUCHÁČI NAJVIAC OCEŇUJÚ

Vyzdvihli sme z vašich recenzií

  • ODBORNÉ PORTFÓLIO

    Kurzy sú garantované odborným garantom, RNDr. Barbarou Svieženou - genetičkou a molekulárnou biologičkou s 10-ročnými lektorskými skúsenosťami vo výžive.

  • KVALITNÉ INFORMÁCIE

    Počas kurzu vám budú poskytnuté naozaj kvalitné informácie, podávané kvalitnými lektormi. Nadobudnete výbornú orientáciu v oblasti výživy naprieč rôznymi smermi a informáciami.

  • PREHĽADNÉ A ZAUJÍMAVÉ

    Lekcie sú prehľadné, veľmi zrozumiteľné, bez ohľadu, či ste odborník alebo sa vo výžive len snažíte zorientovať. Navyše súveľmi zaujímavé, nenudíte sa ani chvíľku.

MÁM ZÁUJEM O UKÁŽKOVÚ LEKCIU!

Ak zvažujete niektorý z našich online kurzov, no nie ste si ešte istí, čo všetko budú obnášať, je táto ukážková lekcia práve pre vás.